Bude se vám krásně bydlet


Když jdete městem, určitě vám neuniklo, že se pořád staví. U každého města i vesnice dnes můžete narazit na novostavby. V naprosté většině případů se dnes staví samostatně stojící domky, které vypadají velice vzdušně. Jestli by se vám také takový líbil, musíte si nejprve zajistit financování a poté sehnat pozemek. Obojí může zabrat dost času, takže neváhejte a s vyřizováním začněte co nejdříve. Protože čím dříve začnete, tím dříve můžete bydlet.

nový bungalov

V případě že už máte připravený pozemek, asi budete řešit kdo a kdy vám dům postaví. Ne každý si totiž troufne na stavbu svépomocí. Obzvlášť v případě že nemáte zkušenosti se stavbou domu byste měli stavbu svěřit do rukou stavební firmy. Tu si ale musíte vybrat pečlivě. I v tomto oboru se bohužel pohybují lidé, kteří v něm nemají co dělat protože jejich práce je nekvalitní. My vám zaručujeme kvalitu provedených prací, které pro vás můžeme vykonat. Postavit vám můžeme třeba bungalov 4+kk, který nabízí velkorysý prostor pro rodinu.

velké okno

Jsme číslo jedna
Stavíme dřevostavby i zděné domy po celé republice, a už jsme předali desítky hotových domů. Mezi naše přednosti patří kvalita, rychlost a spolehlivost. Svoje domy si sami navrhujeme. Doporučujeme vám zvolit přízemní bungalov, pokud máte dostatečně velký pozemek. V případě menšího pozemku pro vás bude vhodnější spíše patrový domek s ohledem na procento zastavěné plochy.

Co se týče rychlosti výstavby, dřevostavby jsou hotové a připravené k předání během pár týdnů. Zděné domy se staré déle, takže v případě že je pro vás nutnost brzké stěhování, vyberte si právě dřevostavbu. Všechny domy včetně fotografií a půdorysů najdete na našem webu, ale zastavit se můžete za námi i osobně. Rádi vám zodpovíme všechny vaše otázky a společně najdeme nejlepší řešení právě pro vás. Spolupráce s námi rozhodně nebudete litovat.