Co si představit pod pojmem originální reklamní předměty


Každý z nás je originál, nikdo se nechová tak, aby naprosto dokonale napodobil chování druhého člověka, dokonce i jednovaječná dvojčata jsou každé jiné. Tím je celý svět zajímavější, a aby nebyl nudný, můžete být jedineční i vy ve svém počínání zvolit si originální reklamní předměty pro svou propagaci.

Co vše lze propagovat? Pochopitelně výrobky a služby, které by se měly dostat do povědomí veřejnosti, smysl reklamy nespočívá jen v televizních a internetových spotech, ale i v drobnostech s nápisy a firemními symboly. Dobrou reklamu dělá značkové oblečení a obuv, stačí je obdařit patřičným logem a zboží se hned lépe prodává.

reklamní budík

Originalita přitahuje pozornost ještě více – stává se, že propagace se brzy „okouká“, to platí hlavně u stále stejných výrobků, jako jsou např. trička a čepice. Existují i další možnosti, jak zaujmout pozornost drobnými dárky, např. pro ženy šátky, šálou, nebo třeba legínami či funkčním prádlem. Ženský vkus není sice tak snadné odhalit, ale můžete zkusit předměty, které nezklamou, jako jsou deštníky, kompresní podkolenky, ponožky, různé dózy či organizéry, skleněné hrnky, zimní čepice, budíky, masážní podložky, polštářky, ručníky, kartáče na vlasy.

Pro muže třeba peněženku, USB disk, USB lampičku, sadu šroubováků, hlavolam, outdoorové vybavení, jako jsou vařiče, batohy, ledvinky, pláštěnky, sportovní potřeby na kolo (světla a blikačky), rukavice, pásky do kalhot.

usb flash disk

Zvláštní kategorii tvoří žertovné předměty a těmi také můžete potěšit mnoho lidí, např. toaletním papírem s potiskem, antistresovou modelínou, stříkací pistole, prdící pytlíky, skákací míčky atd.

Většina vyjmenovaných předmětů se dá potisknout nebo obdařit výšivkou, stačí jen zvolit vhodný motiv a techniku potisku, případně se poradit, jaký způsob je právě pro vás vhodný. Tisknout lze jednobarevně, v základních barvách, anebo v kvalitním barevném rozlišení.