Každému lze vyhovět

Mnozí podnikatelé mají jeden problém. Tím je příliš nízké daňové přiznání. Ona to taková potíž až tak moc není (pokud živnost majitele uživí) do té doby, kdy je potřeba zainvestovat a nejsou patřičné finanční prostředky. V ten okamžik může nastat malý nebo i větší problém.

hodinky

  • Nejste schopni přesvědčit banku, aby vám půjčila patřičný obnos.

Ani ji přesvědčit nemůžete. Jestliže máte malé příjmy, pak jste pro ni nezajímavým klientem. To samé platí i v případě, že máte nějaký neblahý záznam v registru dlužníků. Nemusíte však skládat ruce do klína a spíše se zamyslete, jak by se dalo vše vyřešit. Jednou z možností by byla americká hypotéka bez dokládání příjmů. Tento nebankovní finanční produkt je určen právě pro podnikatele, kteří potřebují vložit určitý kapitál do své firmy. Pro ně je velice výhodná hypotéka s ročním čtyřprocentním úrokem. V tomto případě se tolerují nízká daňová přiznání. Jestliže máte záznam v registru SOLUS, BRKI nebo NRKI, pak už na tento úrok nedosáhnete. Nemusíte ale vůbec zoufat. Úroková sazba se zvýší pouze zlehka. Bude vám napočítáno přibližně sedm procent.

podnikání

Osobní jednání je nejlepší

Ale to vše se přesně dozvíte, pokud kontaktujete vhodného zprostředkovatele finanční pomoci. Rozhodně se nemusíte obávat, že po podepsání smlouvy budete jakkoliv znevýhodněni. Veškeré jednání bude naprosto srozumitelné, a dokud budete mít sebemenší pochybnosti, tak pochopitelně nemusíte nic podepisovat. Až v okamžiku, že si budete stoprocentně jisti, že je to to pravé pro vás, se můžete chopit pera a odsouhlasit smlouvu. Pak už budete mít potřebné finance během opravdu krátké doby. Nic také dopředu neplatíte. Vše je ale rozhodně lépe domluvit osobně.

  • Některé konkrétní věci se dají i mezi sebou různě kombinovat nebo přizpůsobit potřebám klienta.
  • Ale to už by bylo na individuální rozhovor.