Ketonová dieta


Naše dieta se vám bude moc líbit, protože dostanete pevně daný plán a podle toho půjdete a budete se podle toho řídit, je to skvělý způsob, jak rychle a hodně zhubnout. Je to všechno efektivní, bez jojo efektu, tak se vůbec bát nemusíte. Všechno dopadne dobře a bude to opravdu skvělé, takže na nic rozhodně nečekejte a nebojte se a udělejte ten první krok ještě dneska a budete jistě velice nadšení, jak to funguje.
nafouklé břicho.jpg
Již po jednom týdnu se postavíte na váhu a uvidíte významný váhový úbytek. Víte, co je na tom všem nejlepší? To, co zhubnete, jsou jenom tuky a něco málo je voda. U této ketonové diety se vám nestane, že byste zhubli třeba svaly, co he velice nežádoucí a nikdo tohle nechce, takže tohle se vám s námi nestane. Vyberte si program podle toho, kolik kilo byste chtěli shodit. Podle toho se samozřejmě odvíjí i samotná délka programu. V jednotlivých fázích, které jsou tři, máte povolené určité potraviny v určitém množství a samozřejmě i povolenou tepelnou úpravu. Určitě to dopadne dobře a bude to pro vás skvělé.
Nestyďte se za sebe
Každé léto se někde schováte v dlouhých šatech nebo ani nikam nechodíte, protože nechcete, aby vás někdo viděl a ukazoval si na vás a dělal si z vás srandu? Pokud je tohle další důvod, proč chcete zhubnout, tak byste se ale rozhodně do toho měli pustit dneska.
měření pasu.jpg
Určitě budete spokojení s rychlými výsledky, které vás budou motivovat k tomu, abyste dělali další pokroky a cítili se opravdu dobře. Budete nadšení ve všech směrech, to si pište. My vám tohle všechno pomůžeme dosáhnout. Vyberte si program, zaregistrujte se a my vám pošleme celý balíček i s pokyny, které je nutno dodržovat, aby se ve vašem těle udržovala ketóza, tedy stav, díky kterému tělo využívá hlavně tuk na energii. Budete spokojení, jakmile stoupnete po nějaké době na váhu a ta vám ukáže číslo, které chcete vidět.