Jak vdechnout šatníku nový život a neobětovat úspory

Jestliže i vy patříte mezi ty, kteří každé ráno přešlapují před svým šatníkem a vymýšlí co, by si vzali na sebe a to i přesto, že jste byli minulý týden na nákupech, pak je na čase pročistit svůj šatník a starým kouskům dát nový život. Jak na to? Velmi jednoduše.
dámské svetry
Zbavte se oblečení, které je nenošené. Pokud nemáte to srdce na to, abyste se zbavili starých kousků a to i přesto, že vám zabírají místo ve skříni, zkuste si na pomoc zavolat kamarádky nebo manžela. Cokoliv, co na vás za poslední rok neviděli, musí jít pryč. Není ale třeba oblečení vyhazovat. Pokud je totiž v dobrém stavu, je možné jej prodat na internetu. Pokud je nošené, je možné jej darovat neziskovým organizacím.
Jakmile bude ve vašem šatníku místo a bude tam pouze oblečení, které vážně nosíte, je potřeba zamyslet se nad tím, jak udělat z nudných a onošených kousků oblečení, které je hodné přehlídkovým molům. Shromážděte vše, co vám tak docela nesedí a vydejte se ke švadleně. Oblečení, které bude upraveno na míru, vám zvýrazní křivky a bude vypadat draze.
Určitě i vás láká při nákupech nízká cena. Tento systém nakupování není ale tak výhodný. Levné obchody totiž velmi často šetří na kvalitě materiálů, takže se může jednoduše stát, že se vám kousek může rozpadnout. Myslete na to, že pokud se bude jednat o dlouhodobou investici, je potřeba dát přednost kvalitě.
prodej na ulici
Jakmile bude váš šatník zcela nový, je potřeba se zaměřit na to, abyste měli elegantní vzhled a to každý den. Můžete vyzkoušet začít praktikovat pravidlo dvou třetin. Je to naprosto jednoduché. Představte si, že je celý váš vzhled rozdělen na tři kategorie, který mi jsou účes, tvář a oblečení. Každý den musí alespoň dvě třetiny vypadat na jedničku. Díky tomuto pravidlu si zajistíte, že i pokud jste neměli čas na výběr toho nejlepšího outfitu, budete i přesto vypadat naprosto skvěle.