Jak vybrat zde nejsprávnější pohovku na každodenní spaní?

V případě, že disponujete menším bytem a nemáte dostatek prostoru na samostatnou ložnici, určitě přemýšlíte, jak nejlépe zařídit obývací pokoj, tak, aby byla vhodná i jako ložnice. Pomoci v tomto by vám mohla být koupě rozkladaci pohovka na kazdodenni spani. V současnosti je na trhu opravdu velký výběr tohoto typu sedaček, které vypadají designově hezky a zároveň se na nich i pohodlně vyspíte.

šedá pohovka

Při výběru dbejte v první řadě na kvalitu

Co se týče výběru rozkládací pohovky pro každodenní spaní, určitě byste neměli vybírat jen podle ceny, ale pohovka musí být hlavně kvalitní, aby vydržela každodenní manipulaci. Nejlepší způsob je takovou pohovku vyzkoušet v prodejně, přece jen, každému se pohodlné může zdát něco jiného. Pokud pohovku plánujete používat jako postel pro každodenní spaní, neváhejte si při zkoušení na ni lehnout, abyste si byli jisti, že se vám na ní bude opravdu dobře spát. Určitě nedoporučujeme pohovku kupovat přes internet jen na základě fotografií. Asi nejdůležitější částí pohovky je opravdu kvalitní matrace, která nesmí být ani příliš měkká ale ani tvrdá, abyste po čase nezačali mít bolesti páteře. Pohovka musí mít konstrukci, která bude přizpůsobena na časté rozkládání a skládání, ale přitom rozkládací systém musí být co nejjednodušší. Dbejte zároveň i na výběr kvalitního čalounění, látka by se neměla ošoupat a sedrat, také v případě zašpinění pohovky by měla být možná snadná údržba a možnost látku snadno vyčistit. Rozkládací pohovka pro každodenní spaní se vám v první řadě musí vejít do vašeho prostoru, proto si místnost dobře rozměřte, aby se vám pohodlně vešla do bytu a nechte si dostatečný prostor i na rozložení.

rozkládací pohovka

Dostatečný úložný prostor je přidanou hodnotou

Při každodenním používání zajisté oceníte i dostatečně velký úložný prostor, do kterého můžete snadno uložit ložní prádlo a peřiny a po složení pohovky vám tak zůstane uklizený prostor. Chcete-li si tedy přes den pohodlně lenošit, v noci se dobře vyspat a mít zároveň dostatek místa v obývacím pokoji po složení pohovky, pohovku pro každodenní spaní důkladně vybírejte. Pokud hledáte stránku s opravdu bohatým výběrem pohovek, zkuste kliknout na https://www.sconto.cz kde si určitě najdete tu svou.