Jak vydělávat webovými průzkumy ještě více peněz?

Pokud vyplňujete marketingové výzkumy, jistě víte, že výdělek není vysoký, ale také není úplně zanedbatelný. My pro Vás máme několik typů, jak využít potenciál dotazníků na maximum.
kasička na úspory
1.      Hlídejte si čas
Pokuste se hlídat dobu, za kterou jste schopni průměrný dotazník vyplnit. Často nad vyplňováním totiž příliš přemýšlíte a ztrácíte čas. Tím Vás nenabádáme, abyste svou práci odváděli ledabyle, ale pokuste se vyplňovat, co nejrychleji. Později, když už budete mít natrénované tempo, si můžete zkusit vypočítat, kolik korun na hodinu vyděláte.
2.      Zaregistrujte se na vícero platformách
Organizací na vyplňování dotazníků existuje velké množství. Některé Vám poskytují větší možnost přivýdělku a některé mají naopak prodlevy. Tím, že se zaregistrujete na vícero platformách, budete mít více nabídek a pokud u jedné vznikne prodleva, ostatní to vykompenzují.
3.      Používejte mobilní aplikace
Mnoho dotazníkových webů má i své vlastní mobilní aplikace, které Vám mohou ušetřit mnoho času. Dotazníky můžete rychle a jednoduše odbavovat pomocí mobilního zařízení, aniž byste museli být u počítače. To znamená, že můžete využít čas v autobuse, v čekárně atd.
vyplňování dotazníků
4.      Vyplňte svůj profil kompletně
Poslední bod je ze všech nejdůležitější. Pokud máte poctivě vyplněný profil, platforma Vám může nabízet více nabídek spolupráce a budete určitým způsobem zvýhodnění. Profil se většinou skládá z několika částí. Platí nepsané pravidlo, že čím více částí a okruhů musíte v profilu vyplnit, tím kvalitnější dotazníková platforma je. V první řadě musíte vyplnit některé základní údaje o Vaší osobě a pak už vyplňujete údaje o autech, elektronice, televizních pořadech, literatuře, časopisech, financích, pojištění, dodavatelů služeb atd. Čím více zkušeností v těchto kruzích máte, tím více dotazníků budete dostávat, což Vám také zajistí více peněz.
Zkuste některý z těchto tipů a uvidíte, že se Váš investovaný čas zhodnotí mnohem více, než doposud!