Na zahradní akci nemůžou chybět párty stany

Zahrada je jako stvořená na pořádání různých akcí. Doslova ideální řešení pro oslavy narozenin, svatby, firemní či jiné sešlosti. Spousta lidí, hudba, jídlo i pití. Avšak problém nastane v okamžiku, když vám plány nabourá samotné počasí.

Vítr či déšť jsou doslova nepříteli zahradních akcí a veškeré představy a přípravy dokážou pořádně zamotat. Jak se zajistit proti nepřízni počasí? Na to mají jasnou odpověď párty stany.
nebe nad slunečníky

Jejich výběr je závislý na tom, jak velkou zahradu máte k dispozici, kolik lidí se akce zúčastní, jestli bude součástí také občerstvení a hudba. Podle toho si můžete vybrat různé velikosti a možnosti provedení.

Rozhoduje kvalita, flexibilita a rychlost sestavení

Pokud se z pestrého množství, které máte k dispozici na trhu, nemůžete rozhodnout, která varianta je pro vaši akci nejvhodnější, tak je potřebné se zaměřit na pár jednoduchých kritérií.

V první řadě se podívejte na samotnou konstrukci. Důležitá je nejen kvalita materiálů, ale také možnost realizace, protože jednou variantou jsou stany nůžkové a druhou obvyklá skládací. Pokud potřebujete jednoduché a rychlé sestavení, tak to nabízejí nůžkové konstrukce.
letní party

Dalším kritériem pro správný výběr jsou rozměry. Výběr rozměrů je nutné zhodnotit nejen podle počtu lidí, ale také podle velikosti zahrady. Může se stát, že se vám na požadované místo jednoduše nevejde. Také je důležité co všechno chcete, aby se pod takový stan vešlo a to od lidí, kapely až po stoly s občerstvením a posezením.

Dále je dobré nezapomenout ani na kvalitu samotné plachty, která pokrývá konstrukci a plní požadovaný účel. Musí být především odolná proti dešti i větru. S tím vám pomůžou praktické bočnice či možnosti uzavření stanu. Některé verze mají dokonce praktické okýnka.

Skvělé řešení, které vám pomůže uspořádat akci podle nejtajnějších představ.