Praktický doplněk nejen do dětského pokoje

Nezasloužili byste si pořádnou relaxaci a odpočinek? Snad každý si jednou za čas rád zalenoší nebo se rozvalí někam, kde je to příjemné a pohodlné, ať už s oblíbenou knížkou nebo u krbu či televize. Dopřejte takové pohodlné místečko i vašim dětem do jejich pokojíčku a pořiďte jim do jejich království nějaký pestrobarevný a pohodlný sedací pytel. A až po něm zatoužíte i vy jako rodiče? Jednoduše ho přesunete třeba do obýváku.
Pohodlí, příjemné lenošení, pestré barvy, zajímavý doplněk – to jsou výsady našich vaků, které se budou skvěle vyjímat nejen v dětském pokoji.

šedý vak

A pro ještě větší pohodlí zvolte variantu „duo“
Máte dva raubíře v jednom pokojíčku a o jeden vak by se hádali a oba by se na něj nevešli? I to má svoje řešení. Pro ty, co touží po ještě větším pohodlí a více místa je dostupná varianta „duo“, která vám přináší dvoubarevné provedení vaku, díky kterému tak budete mít ještě více místa pro vaše lenošení a také nebudete muset lenošit a odpočívat o samotě. Vak je vybaven nastavitelnými popruhy, které umožňují upravit si výsledný tvar podle vašich momentálních představ tak, abyste měli co největší pohodlí. Výhodou je také omyvatelný povrch, který přináší snadnou údržbu a dále také určitě oceníte možnost ubírání nebo přidávání výplně vaku.
Vybírat můžete z různých variant v základním nebo duo provedení. Samozřejmostí je velký výběr barev a velikostí. U tohoto bytového doplňku oceníte spoustu vlastností, díky kterým se sedací vak stává velice praktickým doplňkem. Hodí se do každé místnosti a díky široké nabídce různých barev ho můžete sladit s barvami vašeho domova.

bean bag

Pořiďte si do vašeho domova skvělý a praktický doplněk v podobě pestrobarevného sedacího pytle, pohodlně se uvelebte a rozvalte do příjemného pohodlného materiálu třeba u televize nebo s knihou v ruce. Užijte si parádní relax. Lenošení a odpočívání nebylo nikdy pohodlnější.