Náhradní vozidlo se vám může hodit v neočekávaném okamžiku


Představte si, že jste vlastníkem osobního auta, které využíváte k vaší výdělečné činnosti. Například pořádáte přednášky a kurzy a navštěvujete osobně zákazníky v dětských domovech, domovech seniorů, nabízíte ergoterapeutické pomůcky a konzultace ohledně zdravé výživy. Musíte být velmi operativní a dokázat zajet autem i tam, kam je problematické vlakové či autobusové spojení.

auto na silnici

Automobil je skvělá věc, ale je to stále jen technika a závada se může vyskytnout u každého z nás. A mít doma dvě auta, tedy jedno rezervní, na to každý nemá dostatek financí, a v případě, že jej nevyužíváte častěji, to není ani ekonomicky výhodné. V tomto případě má význam mít k ruce spolehlivou půjčovnu auta v Praze, která vám zajistí vůz prakticky kdykoli, a může vám jej i přistavit na předem dohodnuté místo. Je to pak vaše pojistka, kdyby se s vaším motorovým vozidlem něco přihodilo, a muselo být odtaženo do servisu.

jízda autem

Dalším důvodem pronájmu vozidel jsou i autonehody. Samozřejmě nechceme přivolávat nikomu z vás jakýkoli karambol, ale jsme jen chybující lidé, a každý z nás se může dopustit nějakého omylu. Některé nehody mohou být zaviněné i cizími lidmi, například když někdo vstoupí do vozovky bez rozhlédnutí. Nehodu může zavinit i technická závada nebo pád stromu či přebíhání divoké zvěře. Silnice je zkrátka nebezpečný terén a nikdy nikdo nemůže stoprocentně tvrdit, že se vám tu nemůže nic stát.

Buďme tedy rádi, že existují služby zapůjčení náhradního auta, stejně jako existují havarijní servisy instalatérů, elektrikářů, sklenářů či zámečníků, bez nichž by také byl život velmi komplikovaný i nebezpečný. Važme si každého, kdo poskytuje pomocnou ruku a nabízí ji za rozumnou cenu a v potřebné kvalitě, aby to byla skutečná pomoc, nikoli jen reklamní tah s cílem ziskuchtivosti a pouhého osobního profitu.