Obal na mobil Samsung ve tvaru knížky je váš věrný společník

Chrání ze všech stran – většina těchto obalů (ale ne všechny) je koncipována tak, že na zadní straně je připevněna plastová, silikonová či gelová vložka ve tvaru mělké vaničky, kam mobil dobře zapadne. Většinou se jedná o pouzdra šitá na míru pro jednotlivý typ přístroje. Vanička má zároveň prořezané otvory pro připojení periferií, pro objektiv fotoaparátu, mikrofon, reproduktor, nabíječku a audio výstup. Jakmile mobil vložíte do vaničky, je ihned chráněn ze tří stran, a přiklopením přední části flipu je zabezpečení před poškrábáním a hrubým zacházením dokonalé.

kráska s mobilem

Je krásné – krása spočívá v jednoduchých řešeních a toto je právě ten případ. Obal na mobil Samsung Módní mobil ve tvaru knížky je velmi působivý již na první pohled, ať už zvolíte jakoukoli barvu. Svým vzhledem připomíná diář nebo drobnou knihu poezie a bude-li ležet na stole v kanceláři, doma na konferenčním stolku v obýváku, na nočním stolku v ložnici nebo neprostřených stolech zahradních slavností, vždy bude pěkným a stylovým doplňkem.

mobil v ruce

Dobře zapadne do kapsy i do kabelky – vejde se snadno do kapes u bundy či u kalhot, můžete jej uložit do přihrádky v kabelce, v batůžku, aktovce i v kufříku a vždy bude mobil chráněný a zabezpečený tak, aby nedošlo k jeho samovolnému vybíjení.

Kvalita za pár korun – kdybyste měli flipové pouzdro doma ušít na šicím stroji, nepodaří se vám to v takové kvalitě, jakou produkují automatizované výrobní linky. Zároveň byste vynaložili více úsilí i financí, takže by to vůbec nebylo rentabilní. Vzhledem k nízké ceně není vůbec problém pořídit více pouzder stejného typu v různých barvách a střídat je podle nálady nebo příležitosti, kam se s nimi hodláte vypravit. Chystáte-li se na svatbu, ples nebo promoci, pak uvítáte čistě bílou, na obchodní jednání či pracovní pohovor se hodí hnědá, napodobující vzhled kůže, do společnosti k barvě oděvu pak můžete mít červenou, modrou, tyrkysovou, fialovou, zelenou atd.