Plastové poštovní obálky

Plastová obálka, jak jednoduchá a typická věc v dnešní době a jakou byla převratnou novinkou. Úžasný vynález, který nám v dnešní době usnadňuje život.

obálka

Plastová obálka do sucha i do mokra

  • Ať je vítr, déšť, kroupy nebo mraky, k naší obálce už nepotřebujete žádné obaly či vaky. Kvalitní plastová obálka nikdy nepustí dovnitř vodu, ani seshora či ani zespodu.
  • Mít je, se rozhodně vyplatí, stokrát vám to oplatí. Mají mimořádné vlastnosti, díky tomu vás od starostí oprostí. Už žádné co by kdyby, už žádné pochyby. Zabalte do nich jakékoliv věci, na to jsou určeny přeci!

Takováto obálka nepromokne, nepustí dovnitř žádnou vlhkost a nepropustí mikroby, škodliviny, ani vodu či vzduch. Každá zásilka musí být správně a vhodně zabalena. Plastovou obálku proto můžete využít na mnoho různých způsobů. Existují v různém provedení, díky tomu si jistě vyberete typ, který budete nejvíce potřebovat. Větší či menší, balit do nich můžete dopisy, větší tiskopisy, ale také boty, oblečení, drobnosti, kosmetické přípravky, které posíláte například jako vzorky a mnoho dalšího.

Nejčastěji se využívají k balení textilu. Plast chrání obsah obálky a navíc jsou neprůhledné, takže se nemusíte ničeho obávat, obsah balíčků zůstane skryt před nežádoucím okukováním ze strany ostatních, kteří by náhodou přišli do styku s tímto balíčkem. Obálky jsou z vnitřní strany černé. Plnohodnotně je, díky tomuto způsoby výroby, zajištěna vaše diskrétnost a vaše soukromí. Nikdo nemůže sledovat obsah balíčku. Do obálek můžete balit lůžkoviny, drobné oblečení, obuv, oděvy, ale také domácí pomůcky, textil na běžné použití a mnoho dalšíhohttps://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky.

bulletin

Jaké druhy se nabízejí?
Nejčastěji využívanou formou je samozřejmě velikost A4, která poskytuje dostatek prostoru a možností, jak umístit do vhodného obalového materiálu textil, drobnosti, kosmetiku, dokumenty a mnoho dalšího. Vyrábí se v různých silách, například 50, 60, 70 µm. Je-libo obálku s uchem? I to je samozřejmě možné. Široká nabídka je opravdu rozmanitá a myslí se na potřeby všech zákazníků, proto si můžete vybírat i z typů bez ucha nebo s uchem, dle vašich představ a požadavků.