Darujte masáž

Každý vztah si zajisté projde mnohými úskalími. Často však platí pravidlo, že neexistuje problém, který by nešlo schovat pod peřinu – vyřešit sexem. Ten hraje v partnerském vztahu opravdu velmi důležitou roli a je dobré o něm otevřeně mezi sebou hovořit. Pokud máte pocit, že už to mezi vámi není delší dobu takové, jako tomu bylo na počátcích vztahu, pak je ten nejvyšší čas se do těch časů alespoň nepatrně navrátit. Hýčkejte se navzájem a dávejte si najevo svou náklonost a nezapomínejte na komplimenty. Oni to muži často nepřiznávají, ale mají je opravdu velmi rádi a to především, když se jedná o věci sexuální a o věci, které se jejich rozměrů a výkonů týče. Jak můžete svého partnera opět přivádět k šílenství? Zkuste třeba erotickou masáž penisu. A jak při takové masáži postupovat?nahá žena

  • Nejprve si partnera musíte řádně připravit to znamená. V klidu ho uložte a můžete třeba pustit i nějakou poklidnou muziku, která vám pomůže ke správnému navození atmosféry. Všemu také pomůže, když si na sebe vezmete nějaké sexy erotické prádlo, které vám masírovaný objekt ihned připraví k pozoru.
  • Poté, co bude po „předehře“ je na čase se pomalu vydat k samotné masáži. Tu můžete provést hned několika způsoby. Tím obzvláště oblíbeným bývá za pomocí nějakých éterických olejů, které pocity http://www.am-oleje.cz/ blaženosti jen znásobí.

pouta a bota

  • Je dobré nezačít příliš zprudka. Můžete se nejprve věnovat okolí penisu vašeho přítele a řádně ho tak nažhavit na tu hlavní část. Postupně se však vydávejte k cíli této mise. Penis uchopte pevně a krouživými pohyby pomalu jezděte nahoru a dolu. Druhou rukou můžete uchopit i přítelova varlata, uvidíte, že ho to bude přivádět k šílenství. Nezapomínejte však také na oční kontakt a sem tam se věnujte i jemu tam nahoře.
  • Celé to můžete zakončit tím, že vyndáte pouta, připoutáte si partnera hezky k posteli a náležitě si užijete to, že ho máte zcela ve své moci. Příště to může oplatit on vám.