Těžká životní zkouška

Každý víme, jak jsou rozchody těžké. Dokonce některé případy končí i sebevraždou či sebepoškozováním. Samozřejmě záleží, jak jste se spolu rozešli. Někdy je to však to nejlepší, co vás mohlo potkat. I když tomu možná nevěříte, je to tak. Pokusíme se předat pár dobrých informací.
Oddělené siluety muž a žena.

Volnost

Ačkoliv si teď říkáte, že na to nemáte pomyšlení jste volní! Můžete jít s kým chcete, kam chcete a nemuset se ohlížet na názor Vašeho partnera. Hlavně se držte základního pravidla v aktuální chvíli žádný nový vztah. Mohli byste dopadnout špatně a nový partner na to doplatit. Ještě nemůžete být zcela vyrovnaní, a proto by to přineslo jenom problémy. Nezávazně si však užívat můžete, ale s rozumem.

Svěř se

Základem je se vymluvit. Určitě máte své rodiče, kamarádku, ke které chodíte se svými problémy. Udělejte si s ní hezký nákupní den. Vylepšete svojí image. Pusťte si oblíbený film. Řekněte to alespoň někomu. I kdyby šlo o kočku či psa. Musíte mluvit, mluvit, mluvit a plakat.

Zápory

Vždy po rozchodu si vzpomeneme na to krásné. Zkuste opak! Pamatujete, jak jste dostali facku? Zapomněl na Valentýna? Nebyl s vámi na plese? Honem sepište všechno, co na něm bylo to špatné. Určitě se něco najde. Vzpomeňte si na všechny zlé hádky, jak ječel, že jste neschopná. Vše si zapište. Vidíte? Opravdu to nebyl krásný vztah.

Místo na nového partnera

Zbavte se všech věcí od něj. Všech věcí, které ho jen, byť malinko připomínají. Pokud se toho nezbavíte, nemůžete mít v životě místo na někoho dalšího. Klidně to spalte s kamarádkou u vína. Hlavně mu nic nevracejte. Nepište mu. Nechoďte za ním. Bylo by to jenom horší.
Ruce s nakresleným křížem.

Zájmy

Přestali jste se věnovat kvůli vztahu něčemu? Můžete s tím znovu začít. Neseďte doma, potřebujete nové myšlenky, známosti. Sama se z toho budete dostávat těžko a dlouho. To by byla škoda ne? Chtěla jste si obarvit hlavu, ale jemu se to nelíbilo? Nechtěl chodit plavat? Nesnášel horory? Udělejte vše, co jste chtěla. Teď už je to jen na vašem uvážení. Chtěla jste zkusit trojku? Zkuste to s někým relativně cizím. Ve vztazích to není vhodné, jelikož by se rozpadl vztah. Jenže takhle o nic nepůjde.