Tažné zařízení Fabia – krok k větší soběstačnosti

Epidemie koronaviru prověřila společnost, zejména mezilidské vztahy a legislativní vazby, s nimiž došlo k omezení různých činností, pracovních i volnočasových soukromých aktivit. Potvrdila se však jedna důležitá věc, kterou má naše země zažitou již ze zkušenosti z období socialismu – čím větší soběstačnost, zejména v materiálním zabezpečení, tím menší stresový dopad na rodiny i jednotlivce.

jízda po dálnici

Prožité krizové scénáře také naznačily, jak výhodný je vlastní vůz, vyhýbání se cestování hromadnou dopravou, jednorázové velké nákupy (omezení počtu nákupů a tím pádem kontaktů s lidmi) a také zajištění dovolenkového pobytu mimo cestovní kanceláře, mimo pobyty v přelidněných hotelích a bez cestování letadlem, autobusem a vlakem.

K větší soběstačnosti vede také vlastní tažné zařízení. Jeho největší výhodou je univerzalita, tedy možnost připojit různé typy přívěsů a vozíků, karavany a nosiče na kola. Zájem o toto příslušenství stoupá zejména na venkově a v menších městech, ale také tam, kde jsou lidé z panelového sídliště odkázáni na vlastní chalupu.

tažné zařízení

Flexibilita k nezaplacení – tažné zařízení Fabia https://www.amsa.cz/Fabia-III není nutné využívat každý den, máte jej zkrátka k dispozici jako pouhý potenciál. Podmínkou není ani vlastnictví přívěsu, ten je možné pronajmout, ať už jde o jednonápravový vozík pro převážení nákladu, dvounápravový přívěs pro přepravu koní a dalších hospodářských zvířat, případně přívěs pro odtažení nepojízdného vozidla. V současné době roste zájem i o pronájmy karavanů, čímž se snadno vyhnete zalidněným destinacím a můžete si dopřát pobyt v přírodě, a to třeba každý den někde jinde.

Pronájmy mají zásadní výhodu v tom, že se nestaráte o technický stav přípojného vozidla, netýkají se vás pravidelné prohlídky, neřešíte náhradní díly, stav pneumatik, elektrických rozvodů ani konstrukce přívěsu. Pochopitelně vás nemusí zajímat ani parkovací místo a zabezpečení před krádeží, pokud ovšem uvažujete jen o krátkodobém pronájmu na jeden den.